ریزش مشتری جدید بومی بانک ها است.

در اینجا نحوه کاهش تعداد مشتریان که در دو سال اول بوسیله اسباب گردنده.

با وجود حس اوراق قرضه تضعیف با مشتریان، نرخ فرسایش بانکی مشتری در پایین ترین سطح تاریخی در محله 15 درصد می باشد.
نرخ ریزش سالانه مشتریان جدید، با این حال، هنوز هم در محدوده 20-25 درصد در سال اول شناور، که نیمی از آن آن گذشته 90 روز اول پس از باز کردن حساب خود را ندارد.

مطلب مرتبط :  چهار دلیل برای اینکه شما به یک CRM یا مدیریت پروژه داخلی تعبیه¬شده نیاز دارید.


اصول خدمات مالی خرده فروشی، با این حال، در یک مدل رابطه است.
در بیشتر موارد، کسب مشتری و هزینه های نگهداری برای زودگذر، خرید تک معامله یا برای معاملات کوتاه مدت به سود بسیار بالا است. وفاداری، ساخته شده ملموس در قالب حفظ در طول زمان، برای سودآوری بسیار مهم است.

تنها از طریق یک رابطه-با حداقل در حال انجام دو سال یا بیشتر است - که مشتریان شروع به تولید ارزش مثبت برای بانک است.
ریزش زودرس که ارزش از بین می برد. در حالی که هر شرکت تلاش برای حفظ مشتریان، اقتصاد وارونه از ترین روابط بانکی برای دو یا سال اول باعث می شود حفظ یک ضرورت در بانکداری.

مطلب مرتبط :  درمان من به مانند یک مشتری جدید در همه زمان

مانع احتباس


برآورد هزینه های کسب برای مشتریان جدید بانکداری خرده فروشی به طور گسترده ای در حدود 200 و پایین تر $ برای مشتریان به دست آورد آنلاین، برای کسانی که کوچکترین به راه رفتن به شاخه بالاتر متفاوت است، با اعداد.
مشتری، از سوی دیگر، تولید هر سال شاید 150 $ درآمد. با توجه اضافی هزینه های نگهداری حساب، این بدان معنی شاید دو سال قبل از علامت شکستن حتی. ریاضی سخت است: تعداد شاید قابل توجهی 40 درصد یا بیشتر، از مشتریان جدید خواهد شد قبل از هزینه های دوره نقاهت بوسیله اسباب گردنده و ایجاد ارزش منفی برای بانک. (اوه، و این هزینه از هر گونه نقدی و یا هدیه مشوق های ارائه شده به مشتریان جدید و یا هزینه های مبارزات های Onboarding با هدف کاهش نرخ ریزش شامل نمی شود.)

اکثریت بزرگی از مشتریان که به قید وثیقه از ظرف دو سال در ترازنامه قرمز خواهد خونریزی.
در واقع، همانطور که می دانیم، بسیاری از مشتریان بانکی هرگز سودآور باشد. اکثر مشتریان بانکداری خرده فروشی، با این حال، می تواند در طول زمان سودآور است. اما سودآوری مشتری به شدت وابسته به حفظ است، توانایی بانک برای حفظ مشتریان در طول زمان، و یا حداقل مدت زمان لازم برای بازیابی هزینه های کسب و هزینه های عملیاتی در عمومی، حساب های کم ارزش.

مطلب مرتبط:  محصول فروش

حامل های بی سیم و کابل و یک مدل اقتصادی مشابه روبرو هستند، اما با دو تفاوت عمده: قرارداد (معمولا دو سال) و هزینه های اولیه ختم. (کاربران اعتباری تلفن همراه، BTW، که هیچ قرارداد و یا هزینه فسخ، در طول تاریخ در برخی از سه برابر نرخ حساب سنتی تلفن همراه. نوتبوک) فاقد لوکس از قرارداد و یا مجازات فسخ، با مشتریان که اختیار کل مطلق در مورد اگر / وقتی / چگونه آنها حساب خود را ببندید و حرکت در جای دیگر، بانک ها باید به طور فعال کار برای کاهش ریزش.

با وجود تثبیت صنعت، مصرف کنندگان به طور معمول یک طیف گسترده ای از گزینه ها برای بانکداری و خدمات مالی مرتبط، و این گزینه ها همچنان به گسترش.
هزینه های کسب و ضوابط هیچ نشانهای از کاهش است، به عنوان شاخه آهنربا اولیه برای دهانه های حساب کاربری جدید باقی مانده است. بیان ملموس ترین وفاداری در بخشی از هر مشتری در مواجهه با انتخاب این است که آنها همچنان به عنوان یک مشتری است. همه شرکت ها می خواهند مشتریان وفادار به سود سوخت؛ بانک ها، از طرف دیگر، اساسا نیاز مشتریان وفادار به کار سودآوری.

مطلب مرتبط :  استراتژی کسب و کار


یک بانک به کار چیست؟


ریزش، به ویژه ریزش مشتری جدید، بومی به بانک ها است.
با شفافیت مجازی اطلاعات، رقابت بی امان، کسانی بازار جدید و اصطکاک کمی در حساب های در حال حرکت، مشکل است و نه دور. شاید به لطف تنها صرفه جویی در، از قضا، این است که ضعف عمومی اقتصادی ادامه مسطح است تحرک خانگی، یکی از دلایل اصلی برای مردم سوئیچینگ بانک ها.

در حالی که مشکل است که نمی شود "حل" بانک ها نیاز به مدیریت این چالش را به سعی کنید برای به حداقل رساندن بوسیله اسباب گردنده، به عنوان اتصال برخی از نشت بهتر از متصل کردن هیچ است.
بنابراین، چند ایده.

  • شناسایی، تعیین کمیت و اولویت بندی کنید. نظر سنجی مشتری از دست داده خوب است. به مراتب بهتر است، البته سخت تر و طولانی تر به پیاده سازی، ردیابی مداوم مشتریان جدید است به عنوان آنها را از طریق onboarding و در سراسر سال اول خود را پیشرفت. اندازه گیری که در آن و زمانی مشتریان جدید نقص، تعیین اهمیت نسبی چرا پشت خروج خود و توسعه برنامه های سیستماتیک برای هدف قرار دادن نقاط آسیب پذیری که در آن بانک می تواند بیشترین تاثیر را داشته باشد.
  • سعی کنید به پیش بینی. ورق را رو کردن داده های نظر سنجی در رابطه با فعالیت های معاملاتی مشتری و داده های شخص ثالث به ساخت مدل های پیش بینی از آسیب پذیرترین به بوسیله اسباب گردنده و کسی که ممکن است بیشترین ارزش طول عمر بالقوه داشته باشد. با ماندن در همان اندازه در تمام مشتریان جدید گسترش ناکارآمد هستند. در حالی که مشتریان برچسب پوشیدن نیست گفت: "فراری،" مدل سازی می تواند به مشتریان توسط احتمال خود را به نقص نمره. در حالی که چنین مدل همیشه اشتباهات، آنها برای هدف قرار دادن تلاش های حفظ را به کسانی که به احتمال زیاد به بوسیله اسباب گردنده ارائه یک معیار تجربی. روی Overlay این که با تخمین ارزش طول عمر بالقوه به سنگ تیز کردن بیشتر هدف قرار دادن به آن به احتمال زیاد به نقص است که بزرگترین وعده سودآوری نیز داشته باشد.
  • پردازنده. بله، های Onboarding می افزاید: برخی هزینه ها، اما آن را به طور کلی یک نتیجه مثبت خالص، به خصوص اگر با پیشنهادات فوق همگام سازی. سعی کنید برای ایجاد یک رابطه اولیه، قبل از ماه عسل دیگر کم: تمرکز بر متقابل فروش خدمات چسبنده، مانند پرداخت صورتحساب، بانکداری آنلاین و کارت های بدهی. پس از آن تمرکز و حتی بیشتر در فعال کردن استفاده از چنین خدمات قبل از تضعیف چسب؛ برقراری ارتباط به طور منظم، اما مهمتر از آن، ارتباط برقرار معنی داری به مشتری: پیام خیاط، لحن، و سبک به بهترین با نیازهای مشتری طنین انداز است، می خواهد، دموی، نسل، و غیره شخصی لمس هنگامی که شما می توانید: پیگیری پاسخ از وابسته که به کار گرفته باز کردن حساب خواهد بود معنی دار تر (اما گران تر) از یک robocall یا تماس از ناشناس مرکز تماس هرزه.
  • مشوق ایجاد کنیم. بله، کسب حیاتی است. اما کاهش ریزش تقریبا همیشه بازده بازده مثبت تر است. تمرکز باید بر روی رشد خالص کردن مشتریان باشد. را که هدف انگیزه.

تجربه مشتری


اعدام، مثل همیشه، مهم این است که: با شاخه متوسط ​​دیدن شاید 350 مشتریان هر روز کسب و کار، دستگاههای خودپرداز دست زدن به 150 تا 200 معاملات روزانه و CSRs تلفن هر فیلدینگ 50 تا 150 تماس در هر روز، بانک ها این فرصت را برای لذت مشتریان و تقویت روابط دارند و آنها خطر روزانه روابط ضعیفی و تضعیف اجرا کنید.

مطلب مرتبط :  هفت O در بازاریابی


روابط شکل، یا مثبت یا منفی، توسط یک طیف چنین تجربه مشتری، اعم از فعل و انفعالات معاملاتی در هر یک از تعدادی از touchpoints مشتری به تجارب کلی با نام تجاری.
این "لمس" علاوه بر این، اتفاق می افتد در سنگرها، نقطه تحویل. این جایی است که وعده با نام تجاری ملموس ساخته شده است.

اما به یاد داشته باشید که این تجربه کاربردی، ارزش ختم نمی شود.
این است که، به مشتریان با بانک خود را درگیر زیرا آنها نیاز به انجام این کار برای به انجام رساندن برخی از هدف و یا زندگی تجربه دیگر، که آیا آن را برای دریافت پول نقد به صرف، پرداخت صورت حساب، صرفه جویی برای تعطیلات، سرمایه گذاری برای بازنشستگی و یا هر امکان دیگر دلایل بی شماری است. آنها "رفتن به بانک،" نه حتی عملا، برای لذت بردن خود را از "تجربه بانکی است."

مطلب مرتبط    Iran Management Consulting    : 


وفاداری چیزی یک بانک "می شود" از مشتریان خود است.
وفاداری به دست آورده است، و آن را بر تبادل ارزش بین مشتری و بانک پیش بینی. تخمگذار پایه و اساس اعتماد، روابط قوی به کاهش ریزش مشتری جدید، یک کلید برای سودآوری مشتری ضروری است.